Soak Flatter strijk spray FS08F Fig
Omschrijving
Soak Flatter strijk spray Fig FS08F is ontwikkeld om textiel soepeler te maken tijdens het strijken. De spray helpt kreukels los te maken, waardoor kleding, lingerie en ander textiel makkelijker glad wordt. De formule is zetmeelvrij en geeft ondersteuning bij het strijken zonder een stijve laag of zichtbare resten op de stof achter te laten.
De Fig geur combineert rijpe vijg met frisse lychee. Dit zorgt voor een zachte, fruitige geur met een licht warme ondertoon. De geur is niet scherp, maar geeft textiel een verzorgde geurbeleving die goed past bij fijne stoffen.
Je gebruikt de spray met een stoom- of droogstrijkijzer op de aanbevolen temperatuur van het kledingstuk. Vernevel de spray gelijkmatig over de stof en herhaal indien gewenst voor meer stevigheid of een gladder resultaat. De spray kan ook zonder strijkijzer worden gebruikt wanneer je textiel kort wilt opfrissen tussen wasbeurten door.
De Soak Flatter strijkspray Fig FS08F wordt per flesje verkocht. Op een van de productfoto's zijn twee flesjes afgebeeld, maar de prijs geldt voor één flesje.
Kenmerken van de Soak Flatter Fig FS08F
- Strijkspray met zachte Fig geur
- Geurnoten van rijpe vijg en frisse lychee
- Helpt kreukels losser te maken
- Ondersteunt een gladder strijkresultaat
- Zetmeelvrije formule
- Laat geen schilfers of zichtbare resten achter
- Fijne verneveling voor gelijkmatige verdeling
- Helpt statische lading in stoffen verminderen
- Te gebruiken met stoomstrijkijzer of droogstrijkijzer
- Ook geschikt om textiel kort op te frissen
Bijpassende artikelen
Kenmerken en Wasinstructie
Soak - Merk informatie
Soak is het ideale wassmiddel voor lingerie, bh’s, badkleding en andere delicate stoffen. De formule is biologisch afbreekbaar, vrij van agressieve chemicaliën en vereist geen naspoelen. Hierdoor blijft het materiaal langer mooi en behoudt het beter kleur en elasticiteit. Verkrijgbaar in verschillende frisse geuren en handig voor zowel handwas als machinewas met fijnwasprogramma.


